Aktuality

Bezdrátový internetPřipojování k internetu pro nás zajišťuje certifikovaná firma:

WIFI-MAB.NET
bc. Martin BERAN

U tvrze 1471/45, 405 02 Děčín
CERTIFIKACE

tel.: (420) 775 378 435, (420) 608 378 435
email: info@wifi-mab.net
home: www.wifi-mab.net

Prosíme případné zájemce o naší konektivitu, aby kontaktovali výše uvedenou firmu.


Kolik zaplatíte ?

Vyhrazená serverová konektivita 1:1, garance 98.2%, SLA
  Cena za jednotku (1/1 Mbps)            50,- CZK bez DPH    
Cena je pouze informativní. U těchto přípojek je cena smluvní.

Domácí asynchronní konektivita 1:4, FUP
  5 Mbps FUP           50,- CZK včetně DPH    
  10 Mbps FUP           150,- CZK včetně DPH    
  15 Mbps FUP           250,- CZK včetně DPH    
  20 Mbps FUP           350,- CZK včetně DPH    
  30 Mbps FUP           500,- CZK včetně DPH    
1:4 - poměr mezi downloadem a uploadem
(př.4Mbps=4 download a 1 upload)


    Na domácí přípojky je aplikován souhrn komunikačních pravidel systému FUP z anglického Fair User Policy, nebo-li spravedlivé řízení uživatelů.
Jaká je cena za zřízení služby ?

    Cenu za instalaci si určuje výše uvedená instalační firma a cena se odvíjí od složitosti instalace. Přesnou cenu Vám sdělí technický pracovník výše uvedené firmy po technickém šetření v místě instalace. Cena běžné instalace se pohybuje v rozmezí od 400 do 800 korun a v extrémně náročných instalacích, jako jsou třeba nebezpečné výškové práce, např. při montáži na střechu, kdy střecha objektu není stabilní, se cena může vyšplhat až na 3000 korun, které po Vás technický pracovník bude vyžadovat v hotovosti po uvedení do provozu. Zákazník má také možnost si celou instalaci, nebo její část, provést svépomocí a tím ušetřit cenové náklady spojené s instalací certifikovanou nebo akreditovanou firmou. Zařízení potřebné k instalaci (materiál, modem, anténa a td.) je Vám zapůjčeno na dobu provozu služby.
Co je FUP u RV-SOFT Technology ® TM ?

    Každá bezdrátová datová síť má svá kapacitní omezení a v principu není určena pro stahování extrémních objemů dat. Někteří uživatelé však využívají internet ke stálému stahování velkých objemů dat a často se jedná o stahování filmů, hudby a softwaru ne vždy zcela v souladu s předpisy na ochranu autorských a licenčních práv. Tyto velké soubory příliš zatěžují síť a omezují ostatní uživatele. Uplatnění FUP je způsob, jak zajistit rovné podmínky a maximální rychlost a kvalitu služeb všem zákazníkům. V případě, že by FUP nebyla, mohlo by se stát, že uživatelé nadměrně zatěžující síť znemožní běžné připojení jiným zákazníkům prostě proto, že vyčerpají veškerou kapacitu sítě. Zjednodušeně řečeno, FUP je souhrn pravidel, která mají zabránit neúměrnému přetěžování sítě a zajistit spravedlivé podmínky jejího využití.
Jak FUP u nás funguje ?

    Náš souhrn pravidel neaplikuje datové limity, ale zákazníkům, kteří neúměrně přetěžují extrémním stahováním (většinou s pirátských důvodů), může být omezena rychlost pro konkrétní spojení, kde je toto stahování uskutečňováno.
U nás víte přesně za co platíte.

    Poskytované služby jsou bez skrytých omezení, pozdějších poplatků či navýšení cen, bez zavádějících cenových nabídek, které se ve finále prodraží, a nepřehledných smluv, které Vás svazují.

Všeobecné podmínky k poskytovaným službám ZDE
Ukázka smlouvy poskytovatele ZDE


| Autor: Radim Axel VAVRA | Vydáno dne 18. 05. 2010 | 29900 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek

Minimální rozlišení 1024x768, ideální rozlišení 1152x864 a vyšší, WebMaster Radim Axel Vávra, engine phpRS